Üçer Reklam Tabela İstanbul - Araç Giydirme

Display Ürünler

Display Ürünler

Örümcek Stand

Örümcek standlar her çeşit fuar organizasyon tanıtım seminer ve ürün reklamlarınızda kullanabileceğiniz özel hazır display stand çeşidididir.Örümcek Standlar özelliği özel taşıma çantası ve kolay kurulumu paneller üzerine dijital baskı yapılıp teşhir stand amacı olarak kullanabileceğiniz özel standlardır.

Roll-Up Banner

Roll UP Standlar görsel olarak display reklam malzemeleri için vazgeçilmez bir stand çeşididir.Rolluplar fuar organizasyon tanıtım sunum reklam işlerinizde özel bez çantası ile kolayca taşıyabilceğiniz reklam aracıdır.Roll Up Dijital baskı için tasarım yapılır.Tasarım aşamasından sonra yapılan dijital baskı rollup üzerine monte edilir.Rolluplar farklı ölçülerde imalatı yapılmaktadır. 80x200cm / 85x200cm / 100x200cm / 120x200cm / 150x200cm ölçüleri mevcuttur.Reklam malzemelerinde bilinen standlardan rolluplar kolay kurulumu ve taşıma kolaylığı ile display stand reklam malzemesidir.

Tattırım Standı

Plastik Stand Oval ve Kare Vakum Kalıplardan oluşur ölçü ve ebatları standarttır. Üzerine Dijital Baskı Yapılarak Tüm organizasyon işlerinizde rahatça kullanabilirsiniz. Tüm standlarımız özel bez çantalı-tekerlekli ve içten ara raflıdır